Технологія нанесення гель-лаку
В сучасному соціумі візуальні характеристики займають лідируючі позиції. Зараз необов'язково володіти стандартами краси, але догляд за собою, тілом і здоров'ям стали невід'ємними атрибутами існування, адже є показниками успішності людини, його статусу.
Щодо нігтів – тут в б'юті-світ прийшла процедура покриття гель-лаком, яка, в порівнянні із звичайними продуктами, має ряд вагомих переваг:
- Яскравість і глянсове відображення залишаться зі своєю господинею від двох до чотирьох тижнів;
- Більше ніяких сколів, подряпин або нерівномірного нанесення;
- Переживання щодо відвідування майстра манікюру відкидаємо на тривалий період;
- Економія на засобах з мас-маркету, які мають властивості загусати або засихати.
От тільки щоб відчути всі ці достоїнства на собі, кожен майстер повинен володіти знаннями про правильної технології нанесення гель-лаку – це дасть можливість збільшувати базу клієнтів і вдосконалити техніку.
Як правильно наносити гель-лак?
КРОК 1
Формуємо бажану форму і довжину нігтьової пластини. Для цього етапу слід мати певний набір манікюрних інструментів:
- Пилки, бафи, полірування нададуть нігтю обраної форми і підготують до подальшого покриття, прибираючи шорсткості, а також механічні пошкодження;
- Лопатки, щипці, тримери видалять непотрібний шар птеригія (наростів кутикули на нігті і за його межами);
- Манікюрні ножиці скорегують довжину нігтьової пластини.
КРОК 2
Дезінфекція верхнього шару нігтьової пластини. Досвідчені майстри наполягають, що ніготь повинен бути заздалегідь підготовлений, тобто оброблений набором інструментів і не мати глянсового покриття, завдяки використанню бафа для натуральних нігтів. Особливу увагу зверніть на те, щоб нігтьова пластина залишилася в цілості – потрібна лише шліфування поверхні. Пил слід ретельно прибрати, щоб уникнути нерівномірного покриття. Далі переходимо безпосередньо до самої дезінфекції. Вибір засобу залежить суто від Ваших уподобань, кожне з яких можна придбати на longnails.com.ua. У випадку, якщо Ви займаєтеся покриттям гель-лаком виключно в особистих цілях і вдома, можна обійтися малим об'ємом дезінфікуючих засобів, говорячи про салонах краси, доречніше буде запастися великими расфасовками:
- Косметичний гель для рук з антибактеріальним ефектом і екстрактом календули VELENA;
- Біолонг універсальний.
КРОК 3
Вдаємося до допомоги подготовлювача для нігтя, який призначений для знежирення і дегідратації – це фінальний, але вкрай важливий етап перед покриттям, під час якого нігтьова пластина очищається від бруду і непотрібних залишків жиру.
КРОК 4
Нанесення праймера. Саме він виступає своєрідним посередником між нігтем і гель-лаком, зберігає від сколювання і відшарування. Без адгезії (зчеплення штучного матеріалу з природним шаром) процедура не буде мати раціонального сенсу, т. к. покриття ризикує прослужити недовго.
КРОК 5
Нарешті, наносимо базове верхнє покриття і сушимо руки в лампі для нігтів. Зверніть увагу, що час перебування в ньому залежить від типу: для LED буде достатньо 30 секунди, в УФ рекомендується потримати ніготь близько 2 хвилин.
КРОК 6
Додаємо кольору! Тонким шаром покриваємо нігтьову пластину обраним гель-лаком, після сушимо і повторюємо вищевикладене ще раз.
КРОК 7
Не хвилюйтеся, ми закінчуємо! Наносимо на ніготь фінішне покриття, не пропускаючи жодного міліметра. Скрупульозність зіграє Вам на руку, тому що колір не буде тьмяніти близько місяця, радуючи око!
- Як сушити гель лак у домашніх умовах без УФ-лампиЩе кілька років тому прикрасити нігтики стійким гель лаком можна було лише в салоні, сьогодні цю техніку опанували багато жінок. Тим паче що придбати все необхідне для декоративного покриття можна не виходячи з дому.Повна версія статті
- Чи псуються нігті від гель лаку, а також чи потрібно чергувати гель лак і звичайний лак?Ряди прихильниць гель лаків поповнюються щодня, згадана процедура дає змогу мати гарні руки тривалий час, економить час і кошти на візити до майстра.Повна версія статті