Правила знімання: як видалити гель-лак без шкоди
Про найпопулярніших помилках ми вже писали, а у цій статті розглянемо декілька найбільш популярних способів зняття гелю.
Покриття гель-лаком на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних послуг в б'юті-індустрії. Можна з легкістю обходитися без декоративної косметики, специфічних процедур з волоссям або лікувальних масок для обличчя, однак нігті завжди повинні бути якщо не нафарбованими, то, щонайменше, доглянутими.
Зняття шелаку в домашніх умовах
Є одним з найпоширеніших методів, користуватися яким слід з великою обережністю і озброївшись правильною технікою. В іншому випадку це дійсно може не кращим чином позначитися на якості та товщини нігтя. Проконсультувавшись з кількома майстрами, ми склали певну хронологію, яка збереже Вам здоров'я, коли улюблений салон краси закритий або до зарплати ще далеко:
- Шліфування нігтів – пам'ятаємо, нам потрібно лише трохи прибрати глянсове покриття, що допоможе рідини для зняття лаку проникнути всередину покриття. Краще всього використовувати пилочки для нігтів з абразивністю в 240 грит.
- Для того щоб розм'якшити кутикулу, прибрати сухість і роздратування, а також наситити достатньою кількістю вітамінів використовуємо масло для кутикули і нігтів.
- Вибираємо потрібну кількість рідини для зняття лаку – можна придбати як літрову розфасовку, яка скоріше підійде для салонів краси і майстрів, так і невелику баночку для тих, хто займається покриттям виключно для себе. За відсутністю ні того, ні іншого, можна навідатися в сусідній супермаркет за старим добрим ацетоном.
- Щедро обмочивши ватний диск вищезгаданою рідиною, залишаємо його на кожному окремому нігтику, зафіксувавши фольгою.
- Дивимося улюблену драму, вичікуючи 10-15 хвилин, після чого прибираємо всі компоненти з рук.
- Акуратно короткими рухами зчищаємо залишки гель-лаку бафом-полірувальником.
- Робимо гігієнічний манікюр і удобрюємо нігтьову пластину якісним засобом для зміцнення нігтів. Вуаля! Ми впоралися!
Як виглядає процедура зняття гель-лаку в салонах краси?
Ніяких істотних відмінностей, за винятком ремувера для кутикули, Ви не виявите. Майстер распаривает руки клієнта, ретельно миє їх у теплій воді, після чого висушує рушником або природним шляхом – особиста справа кожного. Подальші дії виглядають таким чином:
- Нейл-майстер обробляє ватні спонж в рідині для зняття гель-лаку і наносить на кожний окремий нігтик;
- Щоб зафіксувати подібні дії, на допомогу приходять багаторазові затискачі для зняття гель-лаку, завдяки яким ремувер не випаровується і можна виконувати легкі рухи, не побоюючись втратити ватку і тим самим порушити процедуру;
- Очікуємо від п'яти до п'ятнадцяти хвилин – все залежить від потужності кошти, що розчиняє гель-лак;
- Після майстер акуратно прибирає залишки апельсиновою паличкою, переходить до стандартного манікюру;
- Не слід забувати про кутикули, яка після процедури зняття гель-лаку потребує зволоження і догляду. Як правило, в салонах краси використовуються масла для кутикули і нігтів.
Апаратне зняття гель-лаку
В особливо прогресивних закладах зараз застосовують технологію зняття фрезером для нігтів та манікюру . Сьогодні цей спосіб вважається найбільш безболісним і щадним, варто тільки вибрати гарний апарат і потрібну насадку для фрезера. Всі ці пристосування Ви з легкістю знайдете на longnails.com.ua за доступними цінами і з відповідністю основних регламентів якості.
- Як сушити гель лак у домашніх умовах без УФ-лампиЩе кілька років тому прикрасити нігтики стійким гель лаком можна було лише в салоні, сьогодні цю техніку опанували багато жінок. Тим паче що придбати все необхідне для декоративного покриття можна не виходячи з дому.Повна версія статті
- Чи псуються нігті від гель лаку, а також чи потрібно чергувати гель лак і звичайний лак?Ряди прихильниць гель лаків поповнюються щодня, згадана процедура дає змогу мати гарні руки тривалий час, економить час і кошти на візити до майстра.Повна версія статті