Ультрафіолетові лампи | UV лампи
Використовуються УФ лампи для нарощування нігтів, сушіння гель-лаків і т. д. Зустрічаються вони в самих різних конструктивних виконаннях, мають широкий модельний ряд і значний діапазон технічних характеристик. Одним з основних показників, що визначають продуктивність апарату, є потужність. Чим вище його значення, тим, наприклад, менше часу знадобиться для процесу полімеризації гелю.
Габарити ламп можуть істотно відрізнятися, при цьому не завжди громіздкість приладу говорить про його продуктивності. У свою чергу, деякі компактні моделі здатні приємно здивувати цілком-таки гідними характеристиками.
Виробники все частіше обладнують UV лампи спеціальними таймерами. Така проста і корисна функція дозволяє забезпечити максимальну технологічну точність процесу сушіння, позбавляючи майстра від необхідності напружено відстежувати час.
Існує кілька різновидів ультрафіолетових ламп. Кожен тип відповідно має свої особливості, переваги і недоліки.
УФ лампи для гелю з люмінесцентними лампочками вважаються дуже економними. У середньому вони витрачають приблизно в 3-5 разів менше енергії, ніж звичайні лампи розжарювання з аналогічною продуктивністю. Втім, на практиці все іноді виходить не так, як повинно бути в теорії. Реальний термін служби лампочки може відрізнятися від заявленого виробником. Стабільність напруги мережі, число включень і умови експлуатації – фактори, здатні відстрочити або наблизити необхідність її заміни.
Невисока ціна і низьке енергоспоживання роблять апарати з люмінесцентними лампами економним придбанням. Багато майстрів віддають перевагу саме таким приладам. Втім, справедливо буде зазначити, що ця технологія має і недоліки. Основну незручність здатні принести високі температури нагріву. У процесі полімеризації гель ризикує стати занадто гарячим. Це може викликати дискомфортні відчуття або навіть призвести до невеликого опіку. Наступний мінус - специфічні пульсації світлового потоку, які несприятливо впливають на зір. Якщо Ви дбаєте про здоров'я очей, краще довго не дивитися на ввімкнену лампу.
Газосвітлові лампи стали з'являтися в салонах краси порівняно недавно, але швидко встигли завоювати визнання величезної кількості фахівців. Розроблені за технологією холодного катода (CCFL), вони виявилися досить продуктивними, але енергозберігаючими. До того ж їхнє світіння не має шкідливого впливу на зір.
Полімеризація – основний процес, який передбачає гелева система нарощування. Іноді він супроводжується досить сильним печінням. Газосвітлові ультрафіолетові лампи знижують це неприємне відчуття, а також сприяють зменшенню "згортання" гель-лаків. На користь апаратів цього типу також свідчать їхні експлуатаційні характеристики. Ці лампи економічні, довговічні й не потребують постійного обслуговування.
- Як сушити гель лак у домашніх умовах без УФ-лампиЩе кілька років тому прикрасити нігтики стійким гель лаком можна було лише в салоні, сьогодні цю техніку опанували багато жінок. Тим паче що придбати все необхідне для декоративного покриття можна не виходячи з дому.Повна версія статті
- Чи псуються нігті від гель лаку, а також чи потрібно чергувати гель лак і звичайний лак?Ряди прихильниць гель лаків поповнюються щодня, згадана процедура дає змогу мати гарні руки тривалий час, економить час і кошти на візити до майстра.Повна версія статті