Перукарське приладдя
З'являються ультрасучасні схеми стрижок і укладок, випускаються нові засоби по догляду за волоссям. Незмінним залишається одна вимога: перукарське приладдя та матеріали повинні бути якісними і надійними. До їх вибору слід поставитися максимально відповідально. У першу чергу це стосується інструментів.
Перукарські ножиці – одне з основних знарядь майстра. Зустрічаються такі трьох типів: прямі, фігурні і філіровочні. Кожен з перелічених видів інструменту обов'язково присутній в арсеналі фахівця. Купити перукарські ножиці можна в декількох варіантах конструкції і дизайну. Зупиняючись на тій чи іншій моделі, майстер зазвичай орієнтується на ергономічні властивості. Само собою, інструмент повинен бути зручним в експлуатації і добре «лежати в руці». Поряд з традиційною прямою симетричною формою, популярністю користуються ножиці з дещо зміщеними ручками. Часто ці перукарські приналежності мають прогумовані вставки в зоні хвату. Їх функція полягає в тому, щоб запобігти зісковзуванню пальців під час роботи. Визначальне значення має заточування інструменту і його матеріал.
Зазначимо, що ножиці – не єдине пристосування, яке застосовується, щоб «прибрати довжину» та надати волоссю потрібну форму. Для роботи з короткими волоссям і елементами деяких зачісок нерідко використовуються різні машинки для стрижки і тримери. Найбільш затребувані прилади зі змінними насадками. Завдяки своїй універсальності, вони відрізняються функціональністю і практичністю. З допомогою однієї такої машинки легко можна підрізати чубок, зробити коротку стрижку, вирівняти форму вусів або бороди і т. д.
Наступний прилад, без якого важко уявити перукаря – фен для волосся. Професійні моделі відрізняються хорошою продуктивністю і мають кілька режимів роботи. Купити фен для волосся можна як окремий предмет або в комплекті з насадками.
Коли мова заходить про перукарський салон, одна з перших асоціацій – всілякі гребінці, щітки, брашінгі. Їх моделей існує неймовірна безліч. Вони відрізняються формою і кроком зубів, матеріалами, розмірами, призначенням і т. д. В арсеналі будь-якого майстра є як мінімум кілька предметів класичних виконань.
Не секрет, що власниці бешкетних кучериків прагнуть неодмінно випрямити неслухняні пасма. У свою чергу, модниці з рівними волоссям завжди не проти завити кокетливі локони. Саме з цієї причини різноманітні праски, щипці, гофре для волосся і бігуді – це «must-have» в будь-якому салоні краси.
Для фахівців, які часто відвідують професійні виставки, конкурси або ж виїжджають "додому" до постійних клієнтів, важливими помічниками стають валізи та сумки для майстра. Ці аксесуари спеціально створені для зберігання і транспортування перукарського приладдя. Вони дають можливість комфортно переносити з місця на місце інструменти, матеріали, дезінфікуючі засоби тощо.
Тренувальні манекени відразу асоціюються з навчальними центрами, проте область їх застосування значно ширша. Новачкам вони допомагають «набити руку», а професіоналам дають шанс поекспериментувати, відпрацювати нові елементи складних зачісок і реалізувати сміливі ідеї.
- Як сушити гель лак у домашніх умовах без УФ-лампиЩе кілька років тому прикрасити нігтики стійким гель лаком можна було лише в салоні, сьогодні цю техніку опанували багато жінок. Тим паче що придбати все необхідне для декоративного покриття можна не виходячи з дому.Повна версія статті
- Чи псуються нігті від гель лаку, а також чи потрібно чергувати гель лак і звичайний лак?Ряди прихильниць гель лаків поповнюються щодня, згадана процедура дає змогу мати гарні руки тривалий час, економить час і кошти на візити до майстра.Повна версія статті