Корзина
4104 отзыва
Longnails
+380661325642
+380661325642
+380661325642
+380730350247
+380994207111
+380674795535
+380931455373

Чому гелеві лаки – це справді вигідно?

Чому гелеві лаки – це справді вигідно?
Таке покриття нігтів виконує одразу кілька функцій. Першою завжди згадують декоративну – і дійсно, гель-лак вирізняється чистим яскравим кольором та широкою палітрою. Крім того, покриття захищає нігті від будь-яких пошкоджень.

25.01.18

Існує та широко використовується техніка нарощування, згідно з якою торцева частина запечатується, підвищуючи довговічність покриття.

Сама схема такого нарощування нігтів відносно нова – її почали розробляти у 1990-х роках, але широку популярність гелеві лаки отримали в 2018 році. Серед їх характерних особливостей – яскраві кольори, майже необмежений вибір відтінків та гладенька сяюча поверхня нігтів з перших хвилин і до моменту, коли цей манікюр буде знято й замінено новим. Крім того, такі лаки укріплюють ослаблені нігті.

Гель-лак та «шелак»

«Шелак» – один з найперших гелевих лаків. Саме так часто називають й інші лаки цього типу і навіть саму методику. Але сьогодні на ринку є багато пропозицій і від інших всесвітньо відомих компаній. Вони випускають гелеві лаки, які є аналогами класичного «шелаку», і можуть відрізнятися, приміром, кількістю кольорів у палітрі чи особливостями нанесення.

А ще є натуральний продукт з такою самою назвою – «шелак». Його виробляють дрібні комахи – шкідники, що живляться соком деяких видів дерев. Такий шелак вважається цінною сировиною – з нього вироблялися найякісніші грамплатівки, ним вкривались музичні інструменти (наприклад, корпуси гітар та скрипок). Особливим чином очищений шелак використовується навіть у кулінарії – він має назву Е-904 і входить до складу кондитерської глазурі.

Чи є у гель-лаках такої марки справжній шелак – невідомо. Виробники не підтверджують, але й не спростовують таку думку.

Значна економія

Завдяки своїм особливим властивостям гель-лаки тримаються на нігтях дуже довго. Виробники гарантують, що манікюр буде ідеальнім два тижні або й більше. При цьому бути обережною необхідно лише перші два дні – в цей період гель ще не застигає остаточно, і його слід берегти від надмірної вологи та хімічно активних речовин.

Згодом таке покриття стає дуже міцним – навіть характерний блиск не тьмяніє, і манікюр виглядає просто чудово. Покриття завдяки своїм особливостям не пошкоджується по краях, і руки виглядають ідеально. Верхній шар надійно захищає манікюр від впливу фруктових та інших кислот, тому звичайні домашні справи не впливають на стан гель-лаку.

Головні переваги гель-лаків

Особливістю гель-лаків є можливість змішувати кольори, отримуючи нові, незвичайні варіанти. Тому для створення надзвичайних стилів достатньо кількох основних кольорів. Для майстрів манікюру беззаперечною перевагою є і те, що з часом гель-лаки не густішають і можуть бути використані до останньої краплі.

Справа в тому, що змінити структуру гель-лаку, перетворивши його на тверду і дуже міцну речовину, здатне лише ультрафіолетове випромінювання. Для того  щоб зробити манікюр, необхідна спеціальна ультрафіолетова лампа, інакше лак так і залишиться рідким.

Тому гель-лаки слід оберігати лише від впливу ультрафіолету. Наприклад, не слід розташовувати їх неподалік ультрафіолетових ламп. Крім того, змінити структуру гель-лаку можуть звичайні сонячні промені.
Другие статьи